Tarihçe

SHT  Yapı  yıların vermiş olduğu deneyimiyle Osmaniye ilimizde hayalini kurduğunuz yaşamları gerçekleştirmek üzere çalışmaya devem ediyoruz.

İnşaatını tamamladığımız projelerimizden POYRAZ SİTESİ  ile şehrin ihtiyaçlarına yönelik 1+1 rezidanslar, prestijli ofisler,  SAFİR KONUTLARI  ile 3+1 konforlu lüks daireleri hayata geçirdik.

SHT  Yapı olarak şimdi yepyeni projelerimiz ÇINARLI KONUTLARI  ve İNCİ SİTESİ ni  siz değerli Osmaniye halkının beğenisine sunuyoruz.. Şehrin en önemli noktalarında yükselen  projelerimizle konforlu yaşamın anahtarlarını sizlere uzatıyoruz.

Konforlu ve güvenli bir yaşam sunan, 3+1 kullanışlı planlarıyla , peyzaj projesi ve yeşil alanlarıyla düşlediğiniz huzurlu ortamı oluşturan İNCİ SİTESİ siz değerli sahiplerini bekliyor..

ÇINARLI KONUTLARI i se farklı  bir konseptte tasarlanan, 1+1 ve 2+1 daire  ve ofis ihtiyacına cevap veren ,tasarımına çok güvendiğimiz modern konseptteki projemizi kapalı otoparkı ,2 adet  asma kat eklentili dükkanlarıyla sizlerin hizmetine sunuyoruz.